Založ si blog

Reakcia na článok R. Bednára – Vznik novej Osmanskej ríše. . .

Tento článok je bohužiaľ pravdivý. Zvlášť veta: …v Sarajeve, Prištine a ďalších mestách Balkánu sú za peniaze z týchto krajín „kupované“ ženy, aby na ulicu vychádzali vždy kompletne zahalené, a tak prispievali k tomu, aby sa zdalo, že tam už vládne islam.

Presne o tom mi rozprávala známa, pôvodom z Balkánu, pri nedávnej návšteve svojho rodného mesta. Bola zdesená ako tam rastie vplyv islamu a začína to tam opäť vrieť. Nie, že by bol Balkán niekedy pokojný, ale teraz je to veľmi na hrane. Ženy dostávajú finančný príspevok za nosenie burky a muži za nosenie typickej brady. Šokovaná bola najmä názormi mnohým mužov, ktorí otvorene volajú po mnohoženstve a nie sú to len moslimovia.

Všade vládne napätie. V mestách si moslimovia dávajú na bytovky svoje cedule s citátmi z koránu a podobne, pričom v týchto obytných domoch žijú i iné náboženské skupiny. Nikto si však nedovolí namietať, pretože by ho zarezali. Doslova. Táto známa sa pri návšteve domoviny nahlas na ulici vyjadrila k týmto ceduliam a domáci ustráchane reagovali: „pst… ticho…“, a vysvetlili jej ako sa veci majú.

Len toľko. Blog R., Bednára nie je a nikdy nebol o konšpiráciách. Iba ustráchaní chlapi, ak ich možno nazvať ešte chlapmi, si radšej nechcú priznať pravdu o súčasnej situácii v EU a vypisujú hlúposti pod jeho články a kade tade. Neviem, či by našli odvahu o týchto konšpiráciách hovoriť ženám, ktoré sú znásilňované dennodenne migrantmi. Nielen v susednej Viedni sa od migračnej vlny neuveriteľnej zvýšil počet znásilnení.

A niečo na zamyslenie – Som presvedčená, že ak by migranti znásilňovali takmer iba mužov, nikto by ich do EU nepúšťal…

ĎAKUJEM Zuzane Límovej

19.10.2017

Ďakujem Zuzane Límovej za to, že ukázala ako to u nás chodí. Dokument ma nijako neprekvapil, mohla by som rozprávať a rozprávať príbehy žien z môjho okolia, ktoré sú rovnako strašné ako viac »

ministerstvo obrany, odchod vojakov do madarska, slovenska armada

Český minister obrany podporuje obnovenie povinnej vojenskej služby

16.08.2018 23:19

Snahy o obnovenie povinnej vojenčiny sa objavili v Taliansku a Nemecku, ani v jednom prípade však zrejme nemajú nádej na úspech.

Veľká Británia, polícia

Škótskeho neonacistu v Británii odsúdili na 12 rokov väzenia

16.08.2018 22:42

Muž tvrdil, že chcel iba vyhodiť do vzduchu mrazeného moriaka a zverejniť to na YouTube.

angela merkelová, nemecko, drážďany, protest

Odstúp, odkázali demonštranti Merkelovej v Drážďanoch

16.08.2018 22:04

Kancelárkina ústretová politika z roku 2015 vyvolala v časti nemeckej spoločnosti odpor.

rusko, moskva, protest, demonštrácia

Moskovský súd prepustil z väzby dve tínedžerky obvinené z extrémizmu

16.08.2018 21:46

Dievčatá zatkla polícia v marci spolu s ôsmimi ďalšími osobami na základe obvinenia z vytvorenia extrémistickej skupiny zameranej na zvrhnutie vlády.

Po reakciách na môj článok - Ďakujem Zuzane Límovej, viacej nebudem prispievať na tento blog. Hlboko ma sklamali reakcie. Neberiem ich osobne, to by bolo to najmenej. Ale tieto primitívne a necitlivé reakcie odrážajú čitateľov tohto blogu a zrejme i veľkej časti slovenskej populácie. Je smutné ako je stále prehliadané ženské utrpenie a neprávosť. Sklamanie je však vždy dobré na to, že ukáže pravdu a vieme oddeliť zrno od pliev a nestrácať čas tam, kde nepatríme a s tými, ktorí si nezaslúžia našu pozornosť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 3155x
Priemerná čítanosť článkov: 1578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy