Založ si blog

Reakcia na článok R. Bednára – Vznik novej Osmanskej ríše. . .

Tento článok je bohužiaľ pravdivý. Zvlášť veta: …v Sarajeve, Prištine a ďalších mestách Balkánu sú za peniaze z týchto krajín „kupované“ ženy, aby na ulicu vychádzali vždy kompletne zahalené, a tak prispievali k tomu, aby sa zdalo, že tam už vládne islam.

Presne o tom mi rozprávala známa, pôvodom z Balkánu, pri nedávnej návšteve svojho rodného mesta. Bola zdesená ako tam rastie vplyv islamu a začína to tam opäť vrieť. Nie, že by bol Balkán niekedy pokojný, ale teraz je to veľmi na hrane. Ženy dostávajú finančný príspevok za nosenie burky a muži za nosenie typickej brady. Šokovaná bola najmä názormi mnohým mužov, ktorí otvorene volajú po mnohoženstve a nie sú to len moslimovia.

Všade vládne napätie. V mestách si moslimovia dávajú na bytovky svoje cedule s citátmi z koránu a podobne, pričom v týchto obytných domoch žijú i iné náboženské skupiny. Nikto si však nedovolí namietať, pretože by ho zarezali. Doslova. Táto známa sa pri návšteve domoviny nahlas na ulici vyjadrila k týmto ceduliam a domáci ustráchane reagovali: „pst… ticho…“, a vysvetlili jej ako sa veci majú.

Len toľko. Blog R., Bednára nie je a nikdy nebol o konšpiráciách. Iba ustráchaní chlapi, ak ich možno nazvať ešte chlapmi, si radšej nechcú priznať pravdu o súčasnej situácii v EU a vypisujú hlúposti pod jeho články a kade tade. Neviem, či by našli odvahu o týchto konšpiráciách hovoriť ženám, ktoré sú znásilňované dennodenne migrantmi. Nielen v susednej Viedni sa od migračnej vlny neuveriteľnej zvýšil počet znásilnení.

A niečo na zamyslenie – Som presvedčená, že ak by migranti znásilňovali takmer iba mužov, nikto by ich do EU nepúšťal…

ĎAKUJEM Zuzane Límovej

19.10.2017

Ďakujem Zuzane Límovej za to, že ukázala ako to u nás chodí. Dokument ma nijako neprekvapil, mohla by som rozprávať a rozprávať príbehy žien z môjho okolia, ktoré sú rovnako strašné ako viac »

USA Florida škola streľba útočník súd cruz

Žena v januári upozornila FBI na rastúci arzenál strelca z Floridy, odignorovali ju

24.02.2018 21:15

Žena blízka tínedžerovi, ktorý na floridskej strednej škole zabil 17 ľudí, upozornila začiatkom roka na jeho výbušnú povahu a že sa podľa vlastných slov obávala, že "vojde do školy a jednoducho to tam vystrieľa".

Vasilij Nebenzja

Sýria si na 30 dní vydýchne, BR OSN schválila rezolúciu o prímerí

24.02.2018 20:48, aktualizované: 21:52

Za rezolúciu, ktorej cieľom je umožniť humanitárnu pomoc pre civilistov, hlasovalo všetkých 15 členov Bezpečnostnej rady OSN.

Prostitútka, prostitúcia

21 pracovníkov Červeného kríža si platilo za sexuálne služby

24.02.2018 20:05

Kódex správania MVČK od roku 2006 výslovne zakazuje svojim pracovníkom platenie za sexuálne služby.

počasie, leto, teplo, horúčavy,

Najväčší nárast teplôt hrozí v najbližších desaťročiach Viedni či Prahe

24.02.2018 19:45

Obyvatelia európskych veľkomiest sa podľa vedcov majú pripraviť na častejšie suchá, ničivejšie záplavy a podstatne vyššie teploty počas letných horúčav.

Po reakciách na môj článok - Ďakujem Zuzane Límovej, viacej nebudem prispievať na tento blog. Hlboko ma sklamali reakcie. Neberiem ich osobne, to by bolo to najmenej. Ale tieto primitívne a necitlivé reakcie odrážajú čitateľov tohto blogu a zrejme i veľkej časti slovenskej populácie. Je smutné ako je stále prehliadané ženské utrpenie a neprávosť. Sklamanie je však vždy dobré na to, že ukáže pravdu a vieme oddeliť zrno od pliev a nestrácať čas tam, kde nepatríme a s tými, ktorí si nezaslúžia našu pozornosť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 2903x
Priemerná čítanosť článkov: 1452x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy